Плівка для сінажу AGRIFLEX

Стретч плівка AGRIFLEX (виробник  MANULI STRETCH Німеччина) - високоякісний матеріал для упаковки та зберігання сінажу в тюках. Запатентована технологія  AGRIFLEX із використанням якісних компонентів, в тому числі УФ - стабілізатора, забезпечує надійний захист сінажу від проникнення сонячного світла та повітря. AGRIFLEX забезпечує надійне зберігання сінажу безпосередньо на полі.

Поживна цінність корму, заготовленого з використанням стретч плівки AGRIFLEX, в декілька разів вища, ніж без використання плівки.

Плівку AGRIFLEX можна застосовувати на всіх типах сільськогосподарських пакувальних машин.

Параметри
Ширина: 500 мм / 750 мм
Довжина: 1800 м / 1500 м
Вага рулону: 22 кг / 28 кг
Упаковка на піддоні: 24 шт. / 24 шт.
Товщина: 25 мкм
Колір: білий або зелений
Натяг плівки: 70%
Вихід з рулону: прибл. 25-30 тюків

Здоровий та поживний корм, який ви заготовляєте, дозволяє коровам давати чудове молоко, з якого виробляються кефіри та сири відмінної якості.1-я

Крім того, такий корм гарантує гарну фізичну форму для спортивних коней.

2-й png

 

Ідеальне збереження кормів для худоби протягом багатьох місяців, наступних після збору врожаю, є важливим чинником,який дає можливість зберігати всі поживні властивості неушкодженими.

3-й

Покіс слід проводити при висоті трави не менше 6-8 см. Уникайте потрапляння грунту в скошену траву під час косовиці, а також під час наступних операцій (сушіння, пакування), оскільки можливе погіршення якісних характеристик корму під час зберігання його в упакованних рулонах (тюках). Коли покіс відбувається в дощовий період, сінаж одразу повинен бути запакований для уникнення гниття.

4-й

Формування в тюки проводиться прес-підбирачем з високим тиском з метою зменшення кількості повітря всередині рулону (тюка) до мінімуму.

Пакування в плівку рекомендується проводити безпосередньо відразу після формування рулону (тюку), протягом не більше ніж 3-х годин, щоб уникнути впливу забруднюючих факторів, які виникають на відкритому повітрі.

5-й

При використання стретч-плівки застосовується спеціальна пакувальна машина. Перед початком процесу пакування необхідно виміряти ширину плівки на першому рулоні (тюку). Ширина рулону плівки може бути 500 мм або 750 мм. Необхідно звернути увагу на те, щоб під час пакування стретч-плівкою ширина і, отже, товщина надмірно не зменшувалась.

6-й

Зменшеня вищезазначених параметрів плівки не повинно перевищувати 20% від початкових. Надмірне розтягування є причиною зменшення захисних властивостей плівки, і, як наслідок, зменшення терміну збегірання корму.

Таким чином, для стретч-плівки шириною 750 мм допускається розтягнення, коли плівка стає шириною 600 мм. Відповідно, стретч-плівка шириною 500 мм в результаті розтягування має ширину 400 мм. Для встановлення рівня натягу та зчеплення стретч-плівки навколо рулону (тюка), необхідно налаштувати функцію пре-стретчу на пакувальній машині. Якщо пакувальна машина не має функції пре-стретчу, треба поміняти параметри упаковки, при необхідності, змінюючи швидкість пакування.

7-й

 Щоб уникнути псування корму, Manuli Stretch пропонує спеціально розроблену для пакування стретч-плівку. В запакованих рулонах (тюках) практично зупиняються небажані мікробіологічні процеси, завдяки чому корм, що отримується майже ідентичний до сировини та може зберігатися до 12 місяців. Для отримання такого результату, необхідно дотримуватися основних правил інструкції по застосуванню.

8-й

 

Для отримання найкращого результату рулони (тюки) необхідно загорнути в 6 шарів плівки. Кожен наступний шар треба накладати на попередній з нахлестом в 50%.

Механізм пакувальної машини побудований таким чином, що кількість шарів плівки на пласкій стороні рулону (тюка) значно більше порівняно з кількістю шарів плівки на круглій стороні рулону (тюка). Тому накопичення і переміщення упакованих рулонів (тюків) рекомендуєтся проводити пласкою стороною вниз.

9-й

Коли процес пакування закінчено, необхідно з особливою обережнісю розставити запаковані рулони (тюки) не більш ніж у два яруси, один на один, пласкими сторонами.

10-ц

Доцільно уникати контакту запакованих рулонів (тюків) з механічними частинами, здатними пошкодити плівку; необхідно також перевірити поверхню, на якій зберігаються запаковані рулони (тюки). 

11-й

У разі присутності птахів або тварин, здатних пошкодити плівку, запаковані рулони (тюки) слід захистити спеціальною сіткою.

12-й

Стретч-плівка Agriflex, за умови дотримання вищеперерахованих правил, гарантує повне збереження корму для худоби протягом 12 місяців.

13-й

 

 

 Ви також можете скачати електронний варіант буклета: